آرشیو

همچنان پیگیر پرداخت بودجه قرآنی سال ۹۶ هستیم

همچنان پیگیر پرداخت بودجه قرآنی سال ۹۶ هستیم

رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس بااشاره به پیگیری‌ها برای تخصیص بودجه قرآنی سال جاری، گفت: تا آخرین روز سال از تلاش دست برنمی‌داریم و درصدد هستیم ۴۰ تا ۵۰ درصد بودجه قرآنی سال جاری محقق شود.

همچنان پیگیر پرداخت بودجه قرآنی سال ۹۶ هستیم

به گزارش پایگاه خبری اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور«اتقان» به نقل از فارس، حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری برای تخصیص بودجه قرآنی سال ۱۳۹۶، اظهار داشت: بر اساس مکاتباتی که با آقای نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه داشتیم مقرر شد که پس از تخصیص اعتبارات اصلی و دولتی، بودجه قرآنی امسال نیز محقق شود.

وی با بیان اینکه بودجه قرآنی سال ۱۳۹۶ در ردیف اعتبارات فرعی قرار دارد، افزود: با توجه به قرارگیری بودجه قرآنی سال ۱۳۹۶ در ردیف بودجه‌های فرعی و کمبود اعتبارات، بودجه قرآنی به حاشیه رفت اما ما تلاش می‌کنیم که بخشی از این بودجه تخصیص یابد.

رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس با اشاره به اینکه طبق توافق‌های اولیه قرار بود بخشی از بودجه قرآنی امسال تا ۲۰ اسفند تخصیص یابد، گفت: ما از ۲۰ اسفند پیگیری‌ها را برای اختصاص بودجه امسال بیشتر کرده و حتی مکاتباتی با سازمان برنامه و بودجه داشتیم که آنها نیز موافقت خود برای تخصیص بخشی از اعتبار را اعلام کردند.

حجت‌الاسلام پژمانفر با بیان اینکه ما تا آخرین روز سال پی‌گیر تخصیص بودجه قرآنی هستیم، افزود: از تلاش دست برنمی‌داریم و با امید بسیار درصدد هستیم ۴۰ تا ۵۰ درصد بودجه قرآنی سال جاری محقق شود.

بودجه قرآنی سال جاری ۱۰۰ میلیارد تومان مصوب شد که با وجود گذشت بیش از ۱۱ ماه تاکنون حتی ریالی از این اعتبار تخصیص پیدا نکرده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا